Střechy na klíč

Zajišťujeme tesařské, pokrývačské, klempířské práce, hromosvody.

Dodáváme nové střechy na klíč a provádíme odbornou rekonstrukci střech včetně poradenství.

Tesařské práce

Provádíme základní zaměření přímo na stavbách v případě rekonstrukcí, na které není vypracován projekt. Na základě zaměření provedeme cenovou nabídku. V případě existence projektové dokumentace, provádíme cenovou nabídku dle údajů v dokumentaci. Provádíme výrobu a montáž konstrukce krovů včetně ohoblování pohledových částí. Dodáváme veškerý potřebný materiál. Stavíme krovy pultové, sedlové, valbové, mansardové a stanové.

Pokrývačské práce

Dodáváme veškeré materiály potřebné k pokrytí střechy včetně doplňků, jako jsou větrací pásy, prostupy střechou, prosvětlovací prvky, sněhové zábrany a další. Při realizaci používáme produkty tuzemských i zahraničních výrobců (Bramac, Tondach, Cembrit, Eternit Dacora, Röben, KM Beta, Creaton, Maxidek, Ruukki, Lindab, Tachovská břidla, Ergo, …). Používáme šindel předních výrobců (Prefa, CRC, Katepal, …). Provádíme dodávky a montáž střešních oken výrobců Roto, Solara, Velux, Winlight a dalších. Také dodáváme a montujeme střešní folie (Bramac Uni, Bramac Pro, Maxidek, Delta Trela, Rewassi, Deckenmetal) a nadstřešní izolace (Thermodach, Dekpir).

Klempířské práce

Klempířské práce zajišťujeme včetně zpracování klempířských materiálů a prvků dle přání zákazníka. Při výběru poskytujeme poradenství zaměřené na vzhled, životnost a použité technologie.