Schody

Interiérová schodiště

jsou často dominantou rodinných domů, bank, hotelů a mnoha dalších prostor. Svým tvarem, konstrukcí, materiálem, charakterem či zábradlím ovlivňují vyznění celého interiéru. Můžeme navrhnout projekty na míru, vyhovět rozmanitým požadavkům a schodiště vyrobit z různých materiálů – např. dřevo, ocel, beton, nerez, kámen či sklo. Tyto materiály je možné téměř libovolně kombinovat.

Exteriérová schodiště

jsou během roku vystavována extrémním povětrnostním vlivům. Proto je potřeba velmi dobře zvolit použité materiály. Z tohoto důvodu je výběr proti interiérovým schodištím omezenější, ale stále je možné zvolit mezi schodišti kovovými, nerezovými, betonovými, kamennými či terasovými.

Ostatní schody

skládací a půdní – umožňují snadný přístup do jinak obtížně přístupných půdních prostor. Tyto schody mají vždy nosný rám, který kotvíme do připraveného otvoru. Vyrábějí se v několika provedeních ze dřeva nebo hliníku. Skládací schody se také výrábějí například zateplené či protipožární.

bazénové schody – jsou velmi specifickým výrobkem v oblasti schodů. Nejsou sice příliš dlouhé, ale beze sporu tvoří nedílnou součást bazénu, která může být svým řešením navíc i velmi originální. V součastnosti se vyrábí mnoho druhů těchto schodků. Pořídit je můžete například v nerezu, sklolaminátu nebo akrylátu.

zahradní schody – nejsou pouhým detailem exteriérů. Mnohdy mají velmi důležitou funkci, ať už praktickou nebo estetickou. Potřebujte upravit cestu, překonat výškové rozdíly či zpevnit terén? K tomu Vám mohou dobře posloužit schody. Někdy stačí i pár schůdků.

zábradlí – je důležitou součástí některých schodišť. Vyrobíme Vám ho z oceli, betonu, skla, případně v našem truhlářství z ušlechtilého dřeva.

Povrchy Topstone jsou směsí přírodního kameniva a speciální pryskyřice. Tato kombinace zaručuje vysokou pevnost povrchu a jeho maximální odolnost vůči zevním vlivům. Tento povrch je mrazuvzdorný, vodopropustný (netvoří se kaluže), ani v zimním období neklouže, je nenáročný na údržbu. Další obrovskou předností povrchů Topstone, kterou ocení zejména majitelé starších nevzhledných betonových ploch je, že je můžete použít k jejich RENOVACI, aniž byste museli starší beton jakkoliv upravovat.

« 1 z 2 »