Fasády

Zateplené, klasické, rekonstrukce, dřevěné obkladové.

Dřevěné fasády

Zodpovědný majitel domu by měl dělat vše pro to, aby na něj mohl být hrdý. Obložením domu dřevem, vám k zasloužené hrdosti výrazně pomůže. Vhodně zvolené a umístěné dřevo z vašeho domu udělá klenot. Chytré použití nevšední techniky dokáže posunout každý dům o několik úrovní výše. Navíc získáte opravdu funkční zateplení, které je prověřeno staletími zkušeností.

Zateplení fasád

Jelikož dříve používané stavební materiály již nejsou úplně vyhovujícím dnešním požadavkům na energetickou náročnost, mají prakticky všechny budovy postavené do roku 1991 obvodové stěny nevyhovující tepelně izolačním parametrům, což výrazně zvyšuje provozní náklady na spotřebu energii. Nejjednodušším způsobem jak ušetřit nemalé finanční prostředky pro zlepšení izolace je provedení zateplení fasády.

Jak je možno potvrdit teoretickými výpočty, ale i praktickým měřením, je úspora energie na vytápění po správně provedeném zateplení fasády zvolením odpovídající síly izolantu (polystyren, minerální vlna) okolo 50-60 %, což při úměrném růstu ceny energií znamená průměrnou návratnost této investice za 6-8 let.

Pokud ještě odečteme vynaložené náklady na opravu staré fasády, popřípadě úspory tloušťky obvodového zdiva při novostavbě se zateplení fasády stává investicí s návratnosti okolo 5-tého roku a tím mnohem zajímavější.

« 1 z 3 »